يکشنبه, 19 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۴:۱۴:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ 
  • کد خبر : ۳۴۷۶
اجرای طرح بازآفرینی و تخریب بافت فرسوده در محله مرانك شهر آبسرد
طرح بازآفرینی و تخریب بافت فرسوده در محله مرانک شهر آبسرد اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبسرد، طرح بازآفرینی بافت فرسوده شهرها فرصت مناسبی است تا دولت با اجرای آن، خانه‌های فرسوده و محله‌های قدیمی که مشکلات فراوانی دارند را نوسازی کند؛ گامی بلند که دامنه‌های مثبت آن حتی می‌تواند به حوزه‌هایی همچون کاهش آسیب‌های اجتماعی، پدافند غیرعامل، بهبود مدیریت شهری و هزاران جنبه دیگر برسد.
سید محمد رفیعی طباطبایی شهردارآبسرد با بیان این مطلب  اظهار کرد: بافت فرسوده یکی از معظلات اصلی شهر به حساب می‌آید؛ چراکه در بسیاری از موارد ساکنان در این مناطق با مشکلاتی مواجه می‌شوند که تنها راهکار آن نوسازی بافت است.
وی با اشاره به اینکه این تخریب به استناد در بند۱۴ماده ۵۵ قانون شهرداریها و رضایتمندی شهروندان صورت گرفته است، افزود: در راستای این تخریب باز آفرینی شهری و آزاد سازی در محله مرانک شهر آبسرد محقق شد.
شهردار آبسرد در ادامه اظهار نمود :چنانچه تعامل و اعتماد شهروندان با شهرداری بیشتر شود ،روند آبادانی و عمران محلات با سرعت بیشتری طی خواهد شد.
 همچنین به مسئولین واحدهای شهرداری تاکید کردکه هرگونه تعهد و قولی که به مردم داده می شود باید به انجام برسد تا باعث ایجاد بدبینی در بین مردم نشود.امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0